KOKA DURVIS

Koka ārdurvis
Ārdurvis vienlaikus ir jebkuras mājas, dzīvokļa vai biroja vizītkarte un sargs. Durvis atkarībā no to dizaina pilnveido ēku stilistiski, kā arī kalpo kā viens no nozīmīgākajiem drošības elementiem, kas aizsargā no nevēlamiem viesiem, trokšņa un pilda siltumizolācijas funkciju.

Koka iekšdurvis

Koka iekšdurvis piešķirs telpām mājīgu un dabisku atmosfēru, turklāt tās, dažādi krāsotas vai lakotas, piestāvēs jebkuram interjeram. Koka iekšdurvis, kas apstrādātas ar piemērotu laku, ir ērti kopjamas un saglabā savas vizuāli labās īpašības maksimāli ilgi.

Iekšdurvis var būt atveramas vai atbīdāmas, un koku iespējams kombinēt ar dažādiem stikla elementiem, padarot iekšdurvis smalkākas un ļaujot starp telpām plūst gaismai.

Piedāvājam koka iekšdurvis un ārdurvis pēc dizaina un tonējuma pieskaņot kopējam interjeram.

Sazināties ar konsultantu

KOKA LOGI

Logi izgatavoti no priedes, oša vai ozola

Piedāvājam koka profila (būvdziļums 68 mm un/vai 78 mm) stikla pakešu logus pēc vācu tehnoloģijas, no videi draudzīgiem, dabiskiem materiāliem.
Logu izgatavošanai tiek izmantotas trīskārt līmētas priedes koka sagataves.

Koka profila logiem ir augsta siltuma enerģijas un skaņas izolācija, to nodrošina tehnoloģiski pareizi sagatavots un apstrādāts koka profils un atbilstoši izvēlēta stikla pakete.

Sazināties ar konsultantu

STIKLA PAKETES

Viens no labākajiem logu konstrukciju uzlabojumiem, kurus radījušas modernās tehnoloģijas – tā ir stikla pakete. Stikla siltumvadītspēja ir apmēram 2,5 reizes augstāka nekā PVC materiālam un apmēram 20 reizes augstāka nekā gaisam. Tāpēc plastmasas logos izmanto nevis parasto stiklu, bet gan stikla paketi. Tie ir hermētiski sastiprināti stikli, starp kuriem ir iepildīts gaiss. Mūsu logu konstrukcijā izmantojam specializētu stiklu – enerģiju saudzējošu stiklu. Tādu efektu iespējams sasniegt, pārklājot stiklu ar plānu metāla oksīda slāni. Jāzina, ka bez selektīvā pārklājuma divkāršajā stikla paketē nav iespējams sasniegt normatīvo koeficientu dzīvojamajām telpām – 1,8 W/m2*K. Stikla pakešu sastāvs un biezums tiek variēts plašā diapazonā. Visizplatītākais variants, kas ir piemērots mūsu klimatam, ir 24 milimetrus biezas vienkameras stikla paketes, to formula 4–16–4. Tas nozīmē, ka divi 4 mm biezi stikli ar attālumu starp tiem 16 mm savienoti „monolītā”, pa kura perimetru stiepjas plāns perforēts alumīnija rāmis, kas piepildīts ar silikāta gelu vai citu mitruma uzsūcēju. Gels uzsūc atlikušo mitrumu starp stikliem, aizsargājot stiklus no svīšanas. Jauns mitrums no galiem tur vairs neiekļūs, tā kā viss galu bloks tiek pieliets ar silikona hermētiķi. Aizsardzībai pret uzlaušanu dažreiz liek ārējo stiklu triplex, 6 mm biezu, kuru ļoti grūti sasist. 24 mm biezā vienkameras stikla pakete samazina trokšņa līmeni divkārt (par 20–25 decibeliem). Divkameru stikla pakete ārējos trokšņus padara klusākus par 40–42 decibeliem.

Koka profila logiem ir augsta siltuma enerģijas un skaņas izolācija, to nodrošina tehnoloģiski pareizi sagatavots un apstrādāts koka profils un atbilstoši izvēleta stikla pakete.

Sazināties ar konsultantu

Vēlies koka durvis vai logus? Atstāj savu kontaktinformāciju un mēs sazināsimies ar Tevi!

Pasūtījuma forma

Pasūtījuma forma atvērsies 6 sekunžu laikā!